TREENINGGRUPID

LASTEAEDADE RÜHM

Lapsed,kes alustavad lasteaiast võistlustantsuga. Nemad treenivad 1 kord nädalas oma lasteaia saalis. Suur rõhk on muusika kuulamise ja rütmitunnetuse arendamisel läbi lõbusate showtantsude. Kuid samas õpime ka võistlustantsu põhisamme aeglases valsis, ruudurumbas,cha cha cha`s, sambas,viini valsis. Eesmärk on arendada koordinatsiooni,et edaspidi tuleks kõik juba lihtsalt!
Siit edasi liigutakse 2 korra peale nädalas alajate gruppi!

ALGAJATE RÜHM

Lapsed, kes alles võistlustantsuga alustavad. Nemad treenivad kahel korra nädalas, 1 tund korraga. Nende treeningutel on suurel tähtsus rütmi kuulamise arendaminel ning lõbusatel show tantsudel, sealjuures ei unustata loomulikult võistlustantse. Sellest seltskonnast liiguvad pidevalt tublimad edasi järgmisse gruppi, kus treenitakse juba tõsisemalt võistlustantse.

2 JA 6 TANTSU RÜHM

Algaste. Treeningud toimuvad kolm korda nädalas, Ladina Ameerika ja standardtantsud eraldi.

E JA D KLASSI RÜHM

Keskaste. Treeningud toimuvad neli korda nädalas, Ladina Ameerika ja standardtantsud eraldi.

S, A, B ja C KLASSI RÜHM

Kõrgem aste. Treeningud toimuvad viis korda nädalas, Ladina Ameerika ja standardtantsud eraldi.

HOBITANTSIJAD

Hobitants, seltskonnatants või võistlustants? Kõik on võimalik siin grupis. Vanusepiirangut ei ole. Tundides osalemiseks on vaja täita 3 tingimust: soov tantsida, hea tuju ja partneri olemasolu. Tantsitakse 9 tantsu ja kui treenerile väga peale käia, siis ehk proovitakse pasodooblit ka!

ERATUNNID

Selleks, et individuaalselt lihvida tantsuoskusi veelgi paremaks, on tantsupaaridel võimalus võtta treeneritelt ka eratunde. Eratundides keskendutakse paaride eripäradele ja vajadustele. Eratunnid saab treeneritega kokku leppida kas telefoni teel või treeningutel.